• Türkçe
  • English
  • العربية
HAKKIMIZDA

OREMETAL markasıyla  15  yıldır sektörde hizmet veren Mimka Metal, bu tecrübesiyle demir çelik ve inşaat sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Standart menteşelerin yanı sıra, ferforje menteşe, isteğe bağlı özel menteşeler, Bilyalı menteşeler, yağ delikli çelik kapı menteşeleri, ve üç yönlü ayarlanabilen özel menteşelerde üretmektedir. Ürünlerinde ST 37 transmisyon demir ve Ç1040 çelik kullanmaktadır.

Globalleşerek küçülen dünyada kalitenin bir gereklilik olduğu bilincini benimseyen Mimka Metal Yurtiçinde ve yurt dışında Pazar payını arttırmayı hedefleyerek 2013 yılı son çeyreğinde üretim kapasitesini üç kat daha arttırıp müşterilerine kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi hedeflemiş ve buna dönük yatırım çalışmalarına hız vermiştir.

2014 Yılı başı itibariyle yatırımlarını tamamlamış, makine portföyünü modernize etmiş, kalitesini arttırmış ve kapasitesini üç katına çıkarmıştır. Müşterilerini iş ortağı gibi gören, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan Mimka Metal siz değerli müşterilerine mil menteşe çeşitlerinin yanı sıra, Raylı kapı makaraları, Salıncak makaraları, plastik ve metal denge makaraları ayarlı denge makarası, Bayrak makarası, Ferforje yaylı sürgü ve isteğe bağlı özel makaralarla da hizmet vermektedir.

Mimka Metal bu hedeflerine ulaşmanın yolunun TOPLAM KALİTEDEN geçtiği bilincini tüm çalışanlarıyla birlikte benimsemiştir.

 

Mimka Metal - Ore Metal © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
Konya Web Tasarım